Producenci
Koszyk
... jest pusty
Promocje
Zobacz wszystkie
Kontakt
Tel
81 741 44 33
Godziny działania sklepu
9-17 Pn-Pt
Reklama
Facebook
Reklama
l7
Informacje o produkcie
Automapa EU Europa BOX
Cena katalogowa: 429,00 zł
Cena produktu: 429,00 zł
Oszczędzasz: 0,00 zł
Oblicz Ratę Żagiel
Zamawiana ilość:  
Automapa EU Europa BOX
Producent Automapa
Dostępność Dostępny
Stan magazynowy
Opis
Linki

AutoMapa Europe to kompletna mapa nawigacyjna Europy. Zawiera w sobie pełną wersję mapy Polska XL rozbudowaną o dane nawigacyjne krajów Europy dostarczane przez firmę Navteq.

Wyszukiwanie miejsc docelowych i nawigacja na obszarze całej Europy nie wymaga przełączania map - są one połączone w jedną spójną całość, łączącą zalety najbardziej szczegółowych map z wersji Polska XL oraz ogólnoeuropejski zasięg map firmy Navteq. Informacje o precyzji i pokryciu map w poszczególnych krajach prezentujemy na stronie "Zawartość".


Podobnie jak mapa Polska XL również wersja AutoMapa Europe umożliwia wybranie i instalację zarówno dowolnego fragmentu jak i całości mapy. W ten sposób, zależnie od potrzeb, użytkownik może mieć w trakcie nawigacji do dyspozycji albo komplet map, albo w razie potrzeby (np. konieczność zmieszczenia mapy na małej karcie pamięci) jedynie wybrany przez siebie obszar.

AutoMapa Europe na terenie Polski udostępnia wszystkie możliwości, jakie oferuje AutoMapa Polska XL. W tym także precyzyjne punkty adresowe, wizualizacje obrysów budynków, bogatą zawartość topograficzną i wiele innych. Dokładne punktowe adresy oraz kształty budynków to unikalna cecha dostępna jedynie w systemie nawigacji AutoMapa.


AutoMapa Traffic to nowatorskie podejście do sposobu wyznaczania tras z uwzględnieniem informacji o ruchu drogowym. Dzięki potężnej bazie danych, o historycznej i aktualnej sytuacji na drogach, AutoMapa Traffic doskonale wie, z jaką predkością można jechać w danym momencie i którędy należy prowadzić, by ominąć zatory, korki, czy remonty na drodze. Dzięki AutoMapa Traffic kierowca otrzymuje dokładną informację, o której godzinie dotrze na miejsce, mając jednocześnie przekonanie, że czas jazdy będzie najkrótszy z możliwych.


Sprawdz dokładność i pokrycie mapy na: http://www.targeo.pl/

Sprawdz wymagania sprzętowe: http://www.automapa.pl/?PEI=10241&lng=PL


Instrukcja obsługi: http://automapa.indigo.pl/?PEI=53169&lng=PL&cid=53321&file=219082


W  p u d e ł k u:


Automapa EU EUROPA, karta zdrapak - licencja, skrócona nstrukcja obsługi, nośniki - płyta DVD

O p r o g r a m o w a n i e  -  M a p y:

Automapa EU EUROPA na płycie DVD
Najdokładniejsze mapy - największe doświadczenie

AutoMapa to najdokładniejsze mapy Polski i Europy przygotowane przez liderów rynku map cyfrowych: Geosystems Polska i NAVTEQ. AutoMapa to także najczęściej aktualizowany system nawigacji w Polsce. Prowadzi kierowców od 2003 roku niezmiennie pozostając najchętniej kupowanym i najczęściej nagradzanym programem do nawigacji GPS na rynku. W Polsce, Czechach, na Słowacji i w Rosji AutoMapa potrafi nawigować do precyzyjnych adresów punktowych przypisanych do konkretnych budynków.

 
Mapy Europy

Albania, Austria, Belgia, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja (+Monako +Andora), Grecja, Hiszpania (+Majorka), Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Macedonia, Mołdawia, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rosja, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria (+Liechtenstein), Szwecja, Ukraina, Turcja, Węgry, Wielka Brytania (+Gibraltar), Włochy (+San Marino +Watykan)

Bogactwo danych

AutoMapa trafia niezawodnie do celu dzięki milionom adresów oraz Użytecznych Punktów (POI). Odnajdziesz wśród nich bez trudu stacje benzynowe, hotele, bankomaty, apteki czy nawet kluby fitness. Wiele tysięcy dodatkowych POI znajdziesz w serwisie miplo aktualizowanym non-stop przez użytkowników AutoMapy. Jeśli Twoje urządzenie jest podłączone do Internetu AutoMapa może być Twoim podręcznym przewodnikiem kulturalno-rozrywkowym. Dzięki fundacją Krzysztofa Hołowczyca zostaniesz ostrzeżony o najniebezpieczniejszych strefach w Polsce, a także o praktycznie każdym przejeździe kolejowym.

 

Prowadzi Cię Krzysztof Hołowczyc!

AutoMapa prowadzi jak najlepszy pilot - głosem mistrza kierownicy - Krzysztofa Hołowczyca. Z wyprzedzeniem powie Ci, gdzie i jak masz jechać. AutoMapę wyróżnia niezwykle intuicyjna obsługa. Dzięki rewolucyjnemu, opracowanemu w drodze konsultacji z dziesiątkami tysięcy klientów, interfejsowi użytkownika, dostęp do wszystkich funkcji programu jest niezwykle prosty i logiczny. Z AutoMapą łatwo odnajdziesz cel podróży i dotrzesz do niego bez przeszkód. Potrzebujesz nawigacji w innym języku? AutoMapa prowadzi po polsku, angielsku, niemiecku, a także w wielu innych językach.

 

Omiń korki na drodze

Z AutoMapą ominiesz korki. Dzięki rewolucyjnemu systemowi AutoMapa Traffic trasy w AutoMapie są wyznaczane z uwzględnieniem aktualnej sytuacji na drodze. Dane spływające do serwera AutoMapa Traffic tworzą szczegółowy obraz sytuacji na drogach o każdej porze dnia i nocy. Z AutoMapą zaoszczędzisz nie tylko czas i paliwo, ale i wiele nerwów.

 

Dane dla kierowców aut ciężarowych

AutoMapa to jedyny program do nawigacji GPS w Polsce, który zawiera tak precyzyjne dane niezbędne do nawigacji pojazdów ciężarowych: ograniczenia tonażu, znaki określające wysokość wiaduktów, a nawet dane niezbędne dla przejazdów nienormatywnych. Przy wyznaczaniu trasy AutoMapa uwzględnia również ograniczenia czasowe!

 

Wsparcie dla CB Radio

Jeździsz z Radiem CB? Dzięki AutoMapie i informacjom o pikietażu nie będziesz musiał wypatrywać przydrożnych słupków kilometrowych. Rzut oka na ekran wystarczy, by przekonać się, jak daleko od miejsca, przed którym ostrzegają Cię inni użytkownicy CB Radio, się znajdujesz.

 

Zaplanuj trasę w Internecie

Każdy użytkownik AutoMapy może wygodnie zaplanować swoją podróż w serwisie Targeo.pl, na dużym ekranie swojego komputera, a następnie wgrać tak przygotowaną trasę do urządzenia GPS z AutoMapą. W Targeo można skorzystać z wielu dodatkowych serwisów, a nawet zobaczyć stan zakorkowania dróg.

 
Dopasuj AutoMapę do własnych potrzeb

AutoMapa może być taka, jak zechcesz. Możesz zmieniać układ menu i tworzyć własne, wyjątkowe skórki personalizacyjne. Dostęp do ponad tysiąca parametrów konfiguracyjnych, regulujących sposób prezentacji, nawigacji, czy wyświetlania obrazu, pozwala użytkownikom dowolnie modyfikować program, dopasowując go do własnych potrzeb.
Poprzednia strona Produkt 4 z 4
w kategorii Mapy
 
Pozostałe produkty z kategorii Mapy
 
Becker Navteq 3.0 DVD Q4 2008
Becker Navteq 3.0 DVD Q4 2008 299,00 zł
Zapraszamy do zakupu najnowszej mapy Europy Navteq 3.0 DVD do modeli: Becker Traffic Assist 7916 Pro Becker Traffic Assist 7929 Ferrari Becker Traffic Assist 7934 Highspeed Becker Traffic Assist 7988 Highspeed II Aktualizacja zawiera :  * 40 krajów Europy ... 
 
Becker Navteq 3.0 DVD Q1 2009
Becker Navteq 3.0 DVD Q1 2009 399,00 zł
Zapraszamy do zakupu najnowszej mapy Europy Navteq Version 3.0 do modeli: Becker Traffic Assist 7827 Becker Traffic Assist 7926 Becker Traffic Assist 7927 Becker Traffic Assist 7928 Becker Traffic Assist 7977 Becker Traffic Assist Z101 Becker Traffic Assist Z200 Becker Traffic ... 
 
Automapa XL Polska BOX
Automapa XL Polska BOX 229,00 zł
AutoMapa Polska XL to najpełniejsza, najdokładniejsza i najpopularniejsza na rynku mapa nawigacyjna Polski. Zawiera wszystkie informacje niezbędne w skutecznej nawigacji drogowej. Sercem produktu jest kompletna wektorowa mapa dróg prowadzących do wszystkich miejsc zamieszkania w Polsce. Zawiera wszystkie kategorie dróg od autostrad, poprzez drogi szybkiego ruchu, ... 
4354185 wywołań od 02 luty 2010 | Realizacja evosoft