Producenci
Koszyk
... jest pusty
Promocje
Zobacz wszystkie
Kontakt
Tel
81 741 44 33
Godziny działania sklepu
9-17 Pn-Pt
Reklama
Facebook
Reklama
l6
Informacje o produkcie
Alpine NVE-M300P - Moduł nawigacyjny
Cena produktu: 2.299,00 zł
Oblicz Ratę Żagiel
Zamawiana ilość:  
Alpine NVE-M300P - Moduł nawigacyjny
Producent Alpine
Dostępność Zapytaj o dostępność
Stan magazynowy
Opis
Linki

NVE-M300P - Moduł nawigacyjny
Mały i inteligentny

Kompaktowy system nawigacji NVE-M300P konfiguruje się bezproblemowo z konsolami cyfrowymi, stacjami multimedialnymi oraz monitorami Alpine. Jest on doskonale przystosowany do pracy z jednostkami głównymi z monitorami Alpine, zapewniając możliwości sterowania poprzez ekran dotykowy funkcjami nawigacji.

Moduł nawigacyjny NVE-M300P zapewnia szeroki zakres możliwości uaktualnień. Począwszy od pokrycia dla 43 krajów Europy Zachodniej i Wschodniej, z możliwością rozszerzenia mapy poprzez internet, zgodnie z potrzebami. Można również uaktualniać już posiadane mapy.

W czasie zakupu zupełnie nowego urządzenia NVE-M300P istnieje niewielka szansa, że od momentu jego wyprodukowania wydano nowszą mapę.

Naszym klientom chcemy dać gwarancję korzystania z urządzenia z najnowszą mapą. Dlatego, jeżeli w ciągu 30 dni od pierwszego uruchomienia urządzenia NVE-M300P zostanie wydana nowsza wersja mapy, można ją pobrać bezpłatnie w programie alpine.naviextras.com. Należy jednak pamiętać, że aby móc skorzystać z usługi gwarancji najnowszych map, należy sprawdzić dostępność nowej mapy w ciągu 30 dni od daty zakupu, a także, że każdy ma prawo tylko do jednego darmowego pobrania mapy.

Uwaga! Możliwość darmowej aktualizacji map gwarantowana jest do 30 dni od momentu pierwszego połączenia się urządzenia z sygnałem GPS.

Idealna integracja z systemem oraz nowy interfejs użytkownika

NVE-M300P integruje się bezproblemowo z cyfrową stacją medialną Alpine, pozwalając na sterowanie za pomocą ekranu dotykowego oraz zapewniając Navi Mix, dzięki czemu, jeżeli słuchamy muzyki i zbliżamy się do zakrętu, nastąpi wyciszenie i pojawi się informacja głosowa — dlatego też nie jest potrzebny dodatkowy głośnik.
Interfejs wysokiej rozdzielczości posiada tak przemyślaną strukturę, że wszystkie czynności wykonuje się intuicyjnie i nie potrzeba korzystania z instrukcji. Widoczne menu oraz ikony, jak również wyraźny, niezakłócony układ zapewnia przyjemność użytkowania.
Podgląd map w układzie 2D/3D, jak i bezproblemowe skanowanie

Inne korzyści jakie płyną z wydajnego oprogramowania poza standardową mapą 2-wymiarową jest podgląd 3-wymiarowy zapewniający bardziej realistyczny wygląd otoczenia ulic. Zapewnia to setki ikon prezentujących otoczenie, pokazujących łatwo identyfikowalne miejsca, co ułatwia zorientowanie się, gdzie aktualnie jesteśmy i jakie budynki nas otaczają.
Zbliżając się do skrzyżowania lub do końca autostrady, mapa automatycznie powiększa się, zapewniając nam lepszy widok. Po przejechaniu tego miejsca następuje powrót do normalnego podglądu pokazującego trasę. Dzięki systemowi płynnego skanowania, przeładowanie mapy jest bardzo szybkie, stąd powiększanie (zarówno ręczne jak i automatyczne) jest bardzo płynne.
Kompaktowy, co ułatwia instalację

NVE-M300P ma tylko 110mm szerokości, 25mm wysokości 85mm głębokości. Tak niewielkie wymiary pozwalają na instalację w dowolnym, wygodnym miejscu (w położeniu poziomym). Dla uzyskania oprogramowania oraz uaktualnienia mapy w przyszłości, nie ma potrzeby demontażu modułu nawigacyjnego. Wystarczy połączyć kabel do portu mini USB (5) i poprowadzić drugi koniec złącza USB do odpowiedniego miejsca. Podłączenia: 1. Antena GPS, 2. Moduł TMC RDS, 3. Zespół główny monitora RGB / wyświetlacz, 4. Przewód zasilania (okablowanie), 5. Kabel Mini USB

A co więcej, nie wymaga wielu podłączeń do systemu elektrycznego samochodu (jedynie podłączenie zasilania), a więc nie ma potrzeby lokalizowania sygnałów takich jak impuls prędkości, przekładni biegu wstecznego oraz hamulca postojowego.
Szerokie pokrycie mapy, import POI oraz zapisów przebytej trasy

Wydajne oprogramowanie nawigacyjne Alpine zapewnia znaczne pokrycie mapą o dużej dokładności obejmujące 43 kraje, z możliwością prowadzenia głosem w 30 językach. System zapewnia możliwość importowania punktów POI wprowadzonych przez użytkownika. W przypadku ustawienia własnych POI w oparciu o bezpłatne strony internetowe, można je zapisać w formacie KLM w pamięci USB i zaimportować je do systemu nawigacji. Pozwala to wyświetlić ulubione POI, takie jak ulubione stacje benzynowe, kawiarnie itd. W końcu, po zakończeniu podróży zapis dziennika podróży pozwala wyeksportować dane do Google Earth, tak aby można było zobaczyć pokonaną trasę. Można zdecydować, czy chcemy użyć tej trasy ponownie, czy też ją zmienić, zapisać w ulubionych trasach, jak i zanotować miejsca, które na danej trasie chcemy odnotować, jak restauracje czy też campingi.
Prowadzenie według pasów oraz Tekst na informacje głosowe

Funkcja prowadzenia według pasów jest bardzo wygodną, gdyż nie tylko pokazuje następny zakręt, lecz również pas, który powinniśmy zająć, aby bezproblemowo przejechać dane skrzyżowanie. Pozwala to uniknąć zagrożenia jakie może spowodować nagła konieczność zmiany pasu, zarówno na skrzyżowaniach miejskich, jak i przy zjeździe z autostrad. Funkcja Tekst na informacje głosowe również podaje „dodatkowe” informacje zapewniające bardziej szczegółowe prowadzenie niż zwykle (w 11 językach). Odczytuje ona tekst wyświetlany na ekranie, dzięki czemu zamiast informacji „Skręć w prawo”, przykładowo, uzyskamy informację „Skręć w prawo na A8, kierunek Stuttgart."
Inne wygodne funkcje

Inne wygodne funkcje obejmują: Informacje o trasie i tryb symulacji trasy, profile kolorów dzienny i nocny, zaprogramowane fotoradary, w krajach w których jest to dozwolone, zwiększone pokrycie mapy, szczególnie w krajach Europy Wschodniej z dostępnymi najnowszymi mapami i prowadzeniem zakręt po zakręcie oraz z wyszukiwaniem po 7-cyfrowym kodzie pocztowym w Wielkiej Brytanii. Dostępna jest również opcjonalna antena TMC (KAE-500FM).


Funkcje
    * Nowy interfejs użytkownika ze spójną strukturą ułatwiającą posługiwanie się
    * Procesor SIRF Titan zapewnia bardzo szybki start oraz przeliczenia trasy, zarówno przy obliczeniach trasy, jak i przeliczeniach po zmianie trasy.
    * Auto Zoom pozwalająca łatwo rozpoznać manewry
    * Zintegrowany odbiornik High end TMC – plus opcjonalna antena KAE-500FM
    * Prowadzenie zakręt po zakręcie
    * Dokładne prowadzenie dzięki wskazówkom głosowym Tekst – Mowa (TTS) przy ogłaszaniu nazw ulic
    * Wyświetlanie wskazówek dotyczących pasa ruchu
    * Tryb symulacji trasy
    * Bezproblemowe skalowanie oraz tryb podglądu dla dłuższych tras
    * Profile kolorów dla dnia i nocy
    * Tryby wyświetlania 2D i 3D z setkami ikon dla wyświetlania trójwymiarowego
    * Funkcja zapisów odcinków trasy dla rejestracji i eksportowania przebytej trasy
    * Pre-instalowane informacje o położeniu fotoradarów, w krajach gdzie podawanie takich informacji jest legalne
    * Zwiększone pokrycie mapy, szczególnie w krajach Europy Wschodniej z dostępnymi najnowszymi mapami.
    * Import osobistych POI (Interesujących miejsc)
    * 7-cyfrowe wyszukiwanie poprzez kod pocztowy w Wielkiej Brytanii.
    * Łatwa instalacja, bez potrzeby połączenia do impulsu prędkości. Pozycjonowanie przez GPS
    * Informacja o tunelach i wiaduktach

Pokrycie map dla 43 krajów w Europie Zachodniej i Wschodniej
Albania, Andora, Austria, Belgia, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Liechtenstein, Litwa, Luxemburg, Łotwa, Macedonia należąca do byłej Jugosławii, Mołdawia, Monako, Montenegro, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Republika Czech, Rumunia, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, Ukraina, Watykan, Węgry, Wielka Brytania, Włochy
Wysokiej jakości interfejs użytkownika (GUI) oraz nawigacja głosem w 30 językach

angielski (UK), bułgarski, chorwacki, czeski, duński, estoński, fiński, flamandzki, francuski, grecki, hebrajski, hiszpański, holenderski, kataloński, litewski, łotewski, niemiecki, norweski, polski, portugalski, rosyjski, rumuński, serbski, słowacki, słoweński, turecki, ukraiński , węgierski
Dokładne prowadzenie w trybie Tekst – Mowa (TTS) przy ogłaszaniu nazw ulic w 11 językach

angielski (UK), grecki, hiszpański, holenderski, kataloński, niemiecki, polski, portugalski, szwedzki, włoski
Bezpłatne TMC dostępne w 13 krajach

Austria, Belgia, Finlandia, Francja, Hiszpania, Holandia, Niemcy, Norwegia, Republika Czech, Szwajcaria, Szwecja, Włochy
PłatneTMC Premium dostępne w Wielkiej Brytanii (zainstalowane)

Parametry
    * Wymiary (Szer. x Wys. x Gł.) 85mm x 25mm x 110mm (3.35" x 0.98" x 4.33")
    * Waga: 265g (9.35oz)
    * CPU: SiRF Titan (600MHz), wbudowany GPS
    * GPS: Wbudowany 12 kanałowy odbiornik GPS (pobieranie 32 kanałów)
    * Tuner RDS-TMC: Moduł GNC TMC
    * Pamięć wewnętrzna: 4GB wbudowanej pamięci flash z wstępnie załadowaną mapą Europy Zachodniej i Wschodniej.
    * Interfejs USB: 2.0
    * Audio: Liniowe wyjście audio o stałym poziomie (Mono)
    * Rozdzielczość wyświetlania: 400 x 234 piksele – analogowe wyjście RGB
    * Wymagane zasilanie: 12V DC (dopuszczalne 11-16 V)
    * Temperatura pracy: -10° do +50° C (14° do 122° F)
    * Temperatura przechowywania: -25° do +70° C (13° do 158° F)

Uwaga: Ze względu na stały rozwój produktu, zastrzega się prawo do wprowadzania zmian bez powiadomienia.
Zawartość opakowania
    * Moduł nawigacyjny NVE-M300P
    * Moduł GNC TMC
    * Przewody zasilania do podłączenia w samochodzie
    * Taśma "rzep"
    * Kołnierzowe śruby samogwintujące (M4/14mm)
    * 13-stykowy kabel połączeniowy RGB
    * Kabel Mini USB
    * Dodatkowa antena GPS
    * Płytka wodoodporna GPS
    * Zacisk kabla (dla anteny GPS)
    * Płytka montażowa anteny
    * Instrukcja montażu
    * Skrócona instrukcja obsługi
    * Instrukcja obsługi CD-ROM

Zgodność ze stacją multimedialną oraz ekranem dotykowym
System nawigacyjny NVE-M300P, można podłączyć do następujących urządzeń.

Moduł nawigacji współpracuje z: IVA-D511R, IVA-D511RB, IVA-D300R/RB, IVA-D310R/RB, IVA-D100R/RB, IVA-D105R, IVA-D106R, iXA-W404R, iXA-W407BT, IVA-W200Ri, IVA-W202R, IVA-W205R, IVA-W502R, IVA-W505R, TME-M860 oraz TME-S370

Poprzednia strona Produkt 4 z 4
w kategorii Inne
 
Pozostałe produkty z kategorii Inne
 
JBL MS-2
JBL MS-2 899,00 zł
JBL® MS-2: najlepszy optymalizator car audio typu plug&play JBL MS-2 to kompaktowy korektor, który w istotny sposób poprawia wiele parametrów brzmienia z dowolnego przenośnego odtwarzacza (CD, MP3, iPhona itp) w samochodzie. Połączony z odtwarzaczem i poprzez gniazdo AUX z samochodowym system audio, po prostej kalibracji, bez ingerencji w istniejącą ... 
 
Alpine KCE-400BT - Bluetooth
Alpine KCE-400BT - Bluetooth 649,00 zł
KCE-400BT - Moduł PARROT Bluetooth® To przydatne urządzenie zwiększające możliwości systemu przeznaczone dla naszych produktów z obsługą zestawu Parrot Bluetooth (z lat 2007-2009) umożliwia pełną obsługę telefonów Bluetooth. Technologia Parrot Bluetooth gwarantuje obsługę największej liczby telefonów, a aktualizacje oprogramowania zapewnią ... 
 
Audiomedia NAV108
Audiomedia NAV108 799,00 zł
Nawigacja GPS NAV108 • Odbiornik GPS do 54 kanałów • Czułość odbiornika -159dBm • Antena GPS • Procesor Samsung 2440 ARM9 400MHz • Zintegrowana z pamięci flash 32MB; Dodatkowa SDRAM 64MB • Zintegrowany wzmacniacz komunikatów głosowych • Wysokiej ... 
4353101 wywołań od 02 luty 2010 | Realizacja evosoft