Producenci
Koszyk
... jest pusty
Promocje
Zobacz wszystkie
Kontakt
Tel
81 741 44 33
Godziny działania sklepu
9-17 Pn-Pt
Reklama
Facebook
Reklama
l3
Informacje o produkcie
Alpine INE-S900R 2DIN
Cena produktu: 3.999,00 zł
Oblicz Ratę Żagiel
Zamawiana ilość:  
Alpine INE-S900R 2DIN
Producent Alpine
Dostępność Zapytaj o dostępność
Stan magazynowy
Opis
Linki

ONE LOOK NAVI

ONE LOOK NAVI jest nowym, wielofunkcyjnym rozwiązaniem nawigacyjnym firmy Alpine wyposażonym w interfejs, który umożliwia użytkownikowi precyzyjne wybieranie treści wyświetlanych w trybie pełnoekranowym lub w trybie ekranu dzielonego.

Przełączanie pomiędzy ekranem głównym i ekranami bocznymi

Kolejną, wspaniałą i nowatorską cechą multimedialnej stacji nawigacyjnej ONE LOOK NAVI jest możliwość przełączenia informacji pokazywanych na ekranie bocznym na ekran główny w dowolnym czasie.

Wszystkie opcje multimedialne, których potrzebujesz

Świetny system nawigacyjny to tylko początek tego, co oferuje Ci multimedialna stacja nawigacyjna ONE LOOK NAVI. Stacja ta stanowi centrum rozrywki w Twoim samochodzie dzięki temu, że posiada wbudowany odtwarzacz DVD/CD (kompatybilny z MP3/DivX), tuner AM/FM oraz podłączenie USB dla urządzeń iPod, iPhone lub pamięci USB. Dodatkowo, istnieje możliwość dodania innych opcji oferowanych przez firmę Alpine, takich jak tuner TV lub interfejs USB video.

Dotykowe sterowanie telewizją

Podłącz jeden z cyfrowych tunerów DVB-T TV (kompatybilnych z MPEG-4) oferowanych przez firmę Alpine i pozwól swoim pasażerom oglądać wiadomości, transmisje sportowe i ulubione programy telewizyjne. Dostępne są również analogowe tunery TV. Panel dotykowy zapewnia wygodę sterowania, dodatkowo na ekranie bocznym możliwe jest wyświetlanie mapy nawigacyjnej.

Sterowanie tymi wszystkimi urządzeniami jest niezwykle proste dzięki zastosowaniu ekranu dotykowego i łatwego w obsłudze interfejsu.

Wejście (AUX) umieszczone na panelu przednim umożliwia podłączenie przenośnego odtwarzacza filmów i muzyki w celu odtwarzania nagrań i oglądania filmów zapisanych w odtwarzaczu.

Obsługa One Look

Podłącz jeden z cyfrowych tunerów DVB-T TV (kompatybilnych z MPEG-4) oferowanych przez firmę Alpine i pozwól swoim pasażerom oglądać wiadomości, transmisje sportowe i ulubione programy telewizyjne. Panel dotykowy zapewnia wygodę sterowania, dodatkowo na ekranie bocznym możliwe jest wyświetlanie mapy nawigacyjnej.

Wybieraj to, co chcesz widzieć na każdym ekranie.

Kiedy już zdecydujesz, co chcesz widzieć na ekranie głównym, wtedy masz wiele możliwości konfiguracji ekranu bocznego. Ustaw wyświetlanie informacji dotyczących każdego utworu odtwarzanego z iPoda, automatyczne wyświetlanie komunikatów o przychodzących połączeniach telefonicznych, wyświetlaj mini-mapę na ekranie bocznym lub wykorzystaj inne możliwości konfiguracji. Po prostu wybierz najbardziej przydatną kombinację.

1.) Radio, 2.) Nawigacja, 3.) iPod / CD, 4.) Telefon, 5.) Zegar, 6.) P0I

Stacja zaprojektowana w celu maksymalnego wykorzystania możliwości urządzeń iPod i iPhone

Oprócz odtwarzania ulubionych utworów muzycznych i podcastów, stacja umożliwia również oglądanie filmów odtwarzanych z urządzeń iPod i iPhone. Wybór piosenek i kontrola odtwarzania są szybkie i łatwe. Urządzenie wyświetla wszystkie informacje na temat odtwarzanej ścieżki dźwiękowej i pokazuje okładkę albumu, z którego pochodzi utwór, na pełnym ekranie, głównym ekranie lub ekranie bocznym, w zależności od dokonanego przez Ciebie wyboru.

Wyświetlacz radia pokazuje nazwy stacji radiowych

Stacja zaprojektowana w celu maksymalnego wykorzystania możliwości urządzeń iPod i iPhone

ZAAWANSOWANY INTERFEJS VIDEO USB

KCE-635UB
Umożliwia podłączanie pamięci USB i niektórych przenośnych napędów HDD w celu oglądania filmów. W skład interfejsu wchodzi odtwarzacz MP3 i przeglądarka zdjęć. Urządzenie umożliwia wyświetlanie wyraźnych ilustracji dotyczących odtwarzanego albumu i posiada prosty w obsłudze i estetyczny interfejs użytkownika.

 

Nawigacja z wykorzystaniem systemu One Look

Najnowszy interfejs nawigacyjny firmy Alpine umożliwia jednoczesne wyświetlanie większej liczby przydatnych informacji, z wykorzystaniem ekranu głównego i ekranu bocznego, który zapewnia wiele opcji wyświetlania informacji.

Jednoczesne wyświetlanie dwóch map w tym samym czasie

Umieść mapę w dużym powiększeniu na ekranie głównym, aby zobaczyć szczegółowe informacje dotyczące numerów zjazdów z autostrady, ulic jednokierunkowych i innych szczegółów. Jednocześnie, na ekranie bocznym możesz oglądać mapę w zwykłych rozmiarach przedstawiającą bardziej ogólny obraz.

Tryb autostradowy

Oprócz widoku mapy, ten tryb wyświetla różnorodne, szczegółowe informacje, takie jak dane dotyczące najbliższych miejsc obsługi podróżnych. Pokazywana jest odległość oraz orientacyjny czas dojazdu do danego miejsca obsługi podróżnych oraz informacja na temat infrastruktury dostępnej w tym miejscu, takiej jak stacje benzynowe i restauracje.

Zasięg obejmujący wiele krajów

Oprogramowanie stacji nawigacyjnej INE-S900R zawiera mapy 35 krajów. Menu pokazuje flagi państw oraz skróty ich nazw, co ułatwia wybieranie map. Po dokonaniu wyboru, wyświetlona zostaje mapa danego kraju.

Przegląd całej trasy po jej wyznaczeniu

Całą trasę wyznaczoną przez system można oglądać na mapie. Oglądasz cały przebieg trasy jednym spojrzeniem, dlatego łatwo możesz wprowadzić pożądane poprawki.

Wyjątkowo szybkie wyznaczanie trasy

Z pewnością docenisz to, jak szybko pojawia się ekran nawigacji po włączeniu urządzenia. Uruchomienie systemu następuje o wiele szybciej niż w przypadku systemów oferowanych przez innych producentów, a obliczanie trasy wykonywane jest w tempie wręcz ekspresowym: przykładowo, wykonanie obliczenia dla trasy o długości 1600km zajmuje tylko 6 sekund. Systemy oferowane przez konkurentów potrzebują jednej minuty na wykonanie takiej operacji.

Zaawansowany tryb TMC

Dzięki zastosowaniu zaawansowanego trybu TMC możesz zaoszczędzić bardzo dużo czasu! Tryb ten informuje na bieżąco o zakłóceniach występujących w ruchu drogowym i pokazuje, w jaki sposób można ich uniknąć. Jedno spojrzenie na ekran wystarcza, aby zobaczyć aktualną trasę zaznaczoną na czerwono oraz trasę alternatywną zaznaczoną na zielono, jak również informację określającą różnicę czasową i odległościową pomiędzy tymi trasami. Aby wybrać nową trasę wystarczy tylko wcisnąć przycisk OK.

Importowanie osobistych POI

Osobiste POI (punkty użyteczności publicznej) ustawione w programie Google Maps itd., można skopiować na kartę pamięci USB i zaimportować do systemu. Można również pobrać żądane POI (ulubione stacje benzynowe, kawiarnie itd.) z internetowej bazy punktów użyteczności publicznej.

Niezmiennie wysoka dokładność

Firma Alpine wykorzystuje zarówno czujnik żyroskopowy jak i informacje pochodzące z czujnika prędkości samochodu w celu zapewnienia stałej dokładności pozycjonowania. Nawet w przypadku tymczasowego zaniku sygnału GPS, na przykład w tunelach lub w obszarach o gęstej zabudowie wysokościowej, system utrzymuje swoją wysoką dokładność.

Bezpieczeństwo użytkowania systemu One Look

Firma Alpine dąży do tego, aby prowadzenie samochodu było nie tylko przyjemniejsze i łatwiejsze, lecz również bezpieczniejsze.

Łatwy dostęp do książki telefonicznej

Jednym dotknięciem możesz aktywować przeglądanie wszystkich swoich kontaktów oraz wykonywać połączenia telefoniczne z książki telefonicznej. Jeżeli chcesz wprowadzić numer, na ekranie pojawia się 10-cio klawiszowy blok przycisków, który umożliwia wprowadzanie numerów.

BEZPOŚREDNIO PODŁĄCZANA KAMERA COFANIA

Zwarta budowa kamery ułatwia jej montaż. Obraz uzyskiwany z kamery jest ostry i wyraźny. Kamera może pracować w dziennym i nocnym trybie pracy oraz zapewnia szeroki zakres pola widzenia. Kamera dostarczana jest z kablem o długości 11 metrów.

Wbudowany moduł Bluetooth

Wbudowany moduł Bluetooth umożliwia bezpieczne odbieranie połączeń telefonicznych bez konieczności trzymania telefonu w dłoni.

Wygodny wyświetlacz na ekranie bocznym

Kiedy otrzymujesz połączenie, na ekranie bocznym automatycznie pojawia się specjalne okienko Bluetooth, w którym wyświetlane jest nazwisko osoby dzwoniącej oraz znajdują się przyciski umożliwiające odebranie lub odrzucenie połączenia. Ekran boczny nie nakłada się na mapę nawigacyjną lub na inne informacje wyświetlane na ekranie głównym, jak ma to miejsce w przypadku innych systemów.

Kamera cofania ze wskaźnikiem odległości

Kierowanie pojazdem jest bezpieczniejsze i łatwiejsze dzięki zastosowaniu kamery cofania, która umożliwia kontrolowanie widoku za samochodem podczas parkowania lub wykonywania wszelkiego rodzaju trudnych manewrów.

Informacje o produkcie

Pokrycie map dla 35 krajów w Europie Zachodniej i Wschodniej

Andorra, Austria, Belgium, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Greece, Hungary, Ireland, Italy, Latvia, Liechtenstein, Lithunia, Luxembourg, Monaco, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, Russia, San Marino, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden, Switzerland, Turkey, United Kingdom, Vatican City

Wysokiej jakości interfejs użytkownika (GUI) oraz nawigacja głosem w 18 językach

Czech, Danish, Dutch, English (UK), Finnish, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Norwegian, Polish, Portuguese, Russian, Slovenian, Spanish, Swedish, Turkish

Kod bezpieczeństwa

To zabezpieczenie przed kradzieżą umożliwia Ci zdefiniowanie własnego kodu bezpieczeństwa. Po odłączeniu i ponownym podłączeniu urządzenia, należy wprowadzić kod bezpieczeństwa w celu aktywacji urządzenia i zabezpieczenia go przed kradzieżą.

Wybór kolorów menu

Masz możliwość wyboru następujących stylów menu: wersja neutralna i wersja bardziej kolorowa, w celu jak najlepszego dopasowania systemu do wszystkich rodzajów tablic rozdzielczych.

Przednie wejście (AUX) dla przenośnych urządzeń audio i video

Wejście (AUX) umieszczone na panelu przednim umożliwia podłączenie przenośnego odtwarzacza filmów i muzyki w celu odtwarzania nagrań i oglądania filmów zapisanych w odtwarzaczu.

1. Usuń z wejścia przedniego AUX chroniącą go osłonę
2.Podłącz przenośny odtwarzacz za pomocą opcionalnego kabla

Urządzenie pozwala na połączenie 4 pinowej wtyczki AV

1.) Audio L (Biały)

2.) Audio R (Czerwony)

3.) Ground

4.) Video (Żółty)

 

Poprzednia strona Produkt 39 z 52
w kategorii Stacje multimedialne
Następna strona
Pozostałe produkty z kategorii Stacje multimedialne
 
Kenwood DNX-521VBT VW/SKODA/SEAT
Kenwood DNX-521VBT VW/SKODA/SEAT Chwilowy brak ceny
    Specjalne dostosowany do deski rozdzielczej VW, Skody i Seata     17,7 cm szeroki ekran dotykowy VGA o wysokiej rozdzielczości     Przeciwkradzieżowa zdejmowana część osłony     Zintegrowany system nawigacji z mapą "City Navigator Europe NT2012"     ... 
 
Kenwood DNX-7210BT 2DIN - GARMIN
Kenwood DNX-7210BT 2DIN - GARMIN Chwilowy brak ceny
     System nawigacji GARMIN 7", VGA, typu Double-DIN, z odtwarzaczem DVD     17,7 cm szeroki ekran dotykowy VGA o wysokiej rozdzielczości     Optymalna ochrona przed kradzieżą, dzięki ściąganemu wyświetlaczowi     Elektryczny mechanizm regulacji kąta odchylenia ... 
 
Kenwood DNX-5210BT 2DIN - GARMIN
Kenwood DNX-5210BT 2DIN - GARMIN Chwilowy brak ceny
     System nawigacji GARMIN 6,1", VGA, typu Double-DIN, z odtwarzaczem DVD     15,5 cm szeroki ekran dotykowy VGA o wysokiej rozdzielczości     Optymalna ochrona przed kradzieżą, dzięki odpinanemu wyświetlaczowi     Zintegrowany system nawigacji z mapą "City ... 
 
Kenwood DNX-4210BT 2DIN - GARMIN
Kenwood DNX-4210BT 2DIN - GARMIN Chwilowy brak ceny
     System nawigacji GARMIN 6,1", VGA, typu Double-DIN, z odtwarzaczem DVD     15,5 cm szeroki ekran dotykowy VGA o wysokiej rozdzielczości     Zintegrowany system nawigacji z mapą "City Navigator Europe NT2012"     Tryb nawigacji i menu wyświetlane w 20 ... 
 
Clarion NX702E 2DIN
Clarion NX702E 2DIN 4.499,00 zł
Innowacyjna, szybka obsługa dotykowa View More     Słachanie muzyki. Aktywowanie nawigacji. Każda czynność sprowadza się do dotknięcia i szybkiego ruchu palca, co oznacza, że nie trzeba odrywać wzroku od drogi podczas jazdy. Wbudowany tuner DVB-T umili wszystkim czas View More Aby ... 
 
Alpine IVE-W530BT 2DIN
Alpine IVE-W530BT 2DIN 1.999,00 zł
IVE-W530BT - KONSOLA MULTIMEDIALNA 2-DIN Przyjemność z pełni multimedialnej konsoli w przystępnej cenie Ta konsola multimedialna oferuje świetną jakość dźwięku i szeroki zakres kompatybilności multimediów w bardzo przystępnej cenie. Ciesz się obsługą USB/DVD/DivX/iPod’a, filmów na czytelnym wyświetlaczu WVGA i korzystaj ... 
 
Pioneer AppRadio SPH-DA100 iPhone iPad Android 2DIN
Pioneer AppRadio SPH-DA100 iPhone iPad Android 2DIN 1.949,00 zł
Aplikacje i nawigacja w samochodzie. AppRadio to jednostka główna, która przenosi zawartość Twojego smartphone'a wprost na duży i czytelny wyświetlacz dotykowy w desce rozdzielczej Twojego samochodu. SPH-DA100 jest kompatybilny z iPhone 4 / 4S z oprogramowaniem iOS5 oraz telefonami Android 2.3, które posiadają gniazdo MHL lub HDMI. ... 
 
JVC KW-AV70BTE 2DIN
JVC KW-AV70BTE 2DIN 2.499,00 zł
Multimedialny odtwarzacz DVD/CD/USB z wbudowanym 7-calowym ekranem dotykowym o rozdzielczości VGA z Bluetooth 
 
JVC KW-AV60BT 2DIN
JVC KW-AV60BT 2DIN 1.599,00 zł
Multimedialny odtwarzacz DVD/CD/USB z wbudowanym 6,1-calowym ekranem dotykowym o rozdzielczości VGA z Bluetooth S p e c y f i k a c j a: • Wbudowany 6,1-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości WVGA • Panel dotykowy • MOS-FET 50 W x 4 • Technologia Bluetooth®*1 ... 
 
JVC KW-AV60 2DIN
JVC KW-AV60 2DIN 1.549,00 zł
Multimedialny odtwarzacz DVD/CD/USB z wbudowanym 6,1-calowym ekranem dotykowym o rozdzielczości VGA 
4351796 wywołań od 02 luty 2010 | Realizacja evosoft